Maggie
Objednávky a info:
KOŠICE: 0918 870 627 POPRAD: 0915 053 100

Najčastejšie otázky:

Rýchle Oznamy:


1. V akom predstihu si treba rezervovať šaty?

Svadobné cca 6-12 mesiacov vopred, spoločenské cca 1-3 mesiace vopred. Ak však prídete k nám aj deň pred svadbou, či plesom, šaty Vám požičiame. Čím skôr prídete, tým väčší budete mať výber a nemusíte sa obávať, že Vaše vysnívané šaty Vám iná nevesta „vyfúkne“.

2. Dajú sa rezervované šaty zmeniť za iné?

Áno, kedykoľvek bezplatne. Stačí nás navštíviť so zmluvou.

3. Stačí prísť skúšať, keď príde nová kolekcia?

Nie, lebo veľa šiat z novej kolekcie si nevesty rezervujú v predstihu (ako druhé šaty k zazmluvneným šatám).

4. Treba sa objednať?

Áno, na skúšanie šiat je nutné sa vopred telefonicky objednať na našom čísle 0918 870 627 (Košice) alebo 0915 053 100 (Poprad)

5. Aké je požičovné svadobných šiat?

Pohybuje sa od 300 € do 690 €. Nová kolekcia od 450 € do 690 €.

6. Dajú sa objednať aj iné svadobné šaty?

Áno, svadobné šaty z aktuálnych kolekcií Maggie Sottero a Sottero&Midgley je možné objednať - na predaj alebo požičanie. Dodacia lehota je cca 5-6 mesiacov.

7. Aké je požičovné spoločenských šiat?

Pohybuje sa od 67 € do 155 €.

8. Dajú sa spoločenské šaty požičať na diaľku?

Áno, o konkrétnych podmienkach Vám radi podáme informácie telefonicky.

9. Dá sa požičať len doplnok bez šiat?

Áno, požičiavame závoje, bolerká, spodničky, kabelky, pompadúrky, slnečníky, dáždniky, vejáre...

10. Dajú sa požičať šperky?

Nie, z hygienických dôvodov šperky nie je možné požičiavať.

11. Aký tovar je ešte možné u Vás zakúpiť?

clip-in príčesky zo 100% ľudských vlasov |topánky |závoje, kvety do vlasov |drobnosti na výzdobu, svadobné pierka, vankúšiky |drobnosti pre nevestu, podväzky, silonky, silikónové podprsenky, slnečníky, vejáre, dáždniky |bižutéria |poháre |manžetové gombíky

12. Dajú sa šaty kúpiť?

Šaty z nášho salónu sú len na požičanie. V prípade záujmu je možné model z aktuálnej kolekcie objednať na kúpu, pričom dodacia lehota je cca 5-6 mesiacov. Ak chcete šaty ihneď k odberu, aktuálnu ponuku nájdete v albumoch označenú zeleným pásikom Výpredaj (alebo jednoducho zadajte Výpredaj do vyhľadávača vpravo hore).

13. Aké veľkosti ponúkate na prenájom?

V našom salóne držíme svadobné aj spoločenské šaty vo veľkostiach od 30 do 46.

14. Upravujete šaty na postavu?

Väčšina našich šiat je na šnurovačku, ktorá vytvára dokonalú postavu. Sadnú preto na väčšie rozpätie veľkostí a nie je potrebné ich viac zužovať ani rozširovať. Šaty sa tým pádom neznehodnocujú neustálym prešívaním, čo veľmi oceňujú naše nevesty. Dĺžku Vám vieme upraviť takmer na každých šatách, záleží to od ich spodného ukončenia. Vlečky na šatách sa dajú vypnúť, takže pri tanci nezavadzajú. Vypínanie vlečky sa robí každej neveste na mieru. Ak chcete šaty na ramienka, nie je pre nás problém Vám ich doladiť k akýmkoľvek šatám (či už špagetové, V-čkove, čipkové, klobúčikové, okolo krku...).

15. Prečo rôzne stránky a salóny núkajú rovnaké šaty za nízke ceny a s krátkou dobou dodania pri kúpe?

Lebo na Slovensku, ale aj v iných krajinách, existujú obchodníci s nekalými obchodnými praktikami a aj keď sa prezentujú našimi fotkami (Maggie Sottero), šaty od nich sú len lacné napodobneniny. Rozdiel však spoznáte hneď, keď si na seba také šaty oblečiete. Šaty Maggie Sottero sú svetoznáme svojimi dokonalými strihmi a kvalitnými materiálmi, preto sú aj ceny originálnych šiat Maggie Sottero vyššie. Lacné napodobneniny sú väčšinou zle a krivo ušité, slabo vystužené, nie sú na nich Swarovski kryštáliky, nevytvárajú krásnu postavu ako originály, nemajú bohaté zdobenie a nespĺňajú ďalšie desiatky požiadaviek, ktoré by si každá budúca nevesta mala priať. Fotky Maggie Sottero podliehajú autorským právam a ich použitie bez súhlasu výrobcu je trestné.

16. Ako spoznám, že ponúkané šaty sú originál Maggie Sottero?

Originál šaty Maggie Sottero môže ponúkať a propagovať len autorizovaný predajca, ktorý na to dostal licenciu a spĺňa podmienky výrobcu. Takýto predajca (salón), je uvedený na oficiálnej stránke výrobcu v záložke „Store locator“. Autorizovaný salón sa tiež prezentuje Certifikátom Autenticity od Maggie Sottero. Originálne šaty majú vo vnútri všitú visačku s logom Maggie Sottero a tiež pútka na vešanie šiat sú potlačené logom. Salón má k dispozícii katalógy s kompletnou kolekciou Maggie Sottero a Sottero&Midgley (aktuálne cca 500 modelov šiat), ktoré je schopný v prípade záujmu o kúpu šiat objednať. Doba dodania je približne 5 mesiacov.

SOBOTA

Milé zákazníčky, termín skúšania v sobotu je spoplatnený sumou 10 €/hod (platba vopred). V prípade rezervácie šiat v danú sobotu Vám poplatok odpočítame od požičovného. 
Objednať sa je potrebné spravidla 2-3 týždne vopred. Žiaľ, nie je možné objednať sa na ktorúkoľvek sobotu, preto sa, prosíme, včas informujte. Ďakujeme za pochopenie.

Mar 18, 2017

You Tube kanál

Pozrite si videá našich šiat a výstav: Kanál Maggie You Tube
Dec 3, 2016

Skúšanie šiat v našich salónoch

Milé nevesty!
Prvé skúšanie svadobných šiat spojené s poradenstvom a asistenciou našich pracovníčok (maximálne v dĺžke 1 hodiny) máte v našich salónoch zdarma.
Každá ďalšia začatá hodina a opakovaná návšteva je spoplatnená sumou 10 €/hod. (resp. 2€ za jedny vyskúšané svadobné šaty).
POZOR! Ak si šaty rezervujete, poplatky Vám vrátime!

Dec 3, 2016Košice:

Pondelok - Piatok:
(na objednávky)
Sobota: (na objednávky)

10.00 - 18.00
09.00 - 13.00

Objednávky a info:
0918 870 627

Poprad:

Pondelok - Piatok:
(na objednávky)
Sobota: (na objednávky)

9.00 - 17.00
8.00 - 12.00

Objednávky a info:
0915 053 100