Otázky

Áno, je potrebné si dohodnúť (najlepšie telefonicky) presný termín skúšania. Skúšanie je spoplatnené sumou 10 € na hodinu. Ak si šaty u nás vyberiete, poplatok Vám nebudeme účtovať.
Je to možné, avšak termín je nutné dohodnúť v dostatočnom predstihu, spravidla 2-3 týždne. Sobotňajší termín je spoplatnený sumou 20 € / hod. (platba vopred na účet splatná najneskôr v pondelok pred skúšaním).
Žiaľ, nie je v našich kapacitách obslúžiť neobjednané zákazníčky. Na každú návštevu k nám, sa prosíme, vopred telefonicky objednajte.
Skúšanie šiat trvá približne jednu hodinu. Ak chcete, aby sme Vám vyhradili viac času, informujte sa vopred o tejto možnosti. Nič špeciálne na skúšanie nepotrebujete, stačí dobrá nálada, minimálny make-up (najlepšie žiadny) a vhodné je telové spodné prádlo.
Odporúčame maximálne dve osoby navyše okrem nevesty. Mali by to byť osoby, ktoré dobre poznajú nevestu a jej vkus a nebudú jej vnucovať vlastné predstavy 🙂 Viac ľudí neodporúčame aj z priestorových dôvodov, naša asistentka potrebuje dostatok miesta, aby sa neveste mohla plne venovať, skúšať jej rôzne šaty ako aj varianty doplnkov. Prosíme, Vaše malé detičky nechajte na starosť napr. babičke alebo ockovi, v salóne ich to väčšinou nebaví a pútajú na seba pozornosť, ktorú si v tej chvíli viac vyžaduje budúca nevesta.
Drvivá väčšina šiat, ktoré nájdete na našej stránke, je určená na požičanie. Kúpiť sa dajú šaty s označením VÝPREDAJ. Taktiež je možné objednať úplne nové šaty na predaj. Niektoré z nich nájdete v našom e-shope.
Požičovné svadobných šiat sa pohybuje od 295 € do 690 €. Požičovné spoločenských šiat sa pohybuje od 50 € do 175 €.
Ponúkame šaty v rôznych cenových kategóriách. Na našej stránke nájdete šaty vo výpredaji – sú to šaty, ktoré boli skúšané, resp.požičané. Ich ceny sa pohybujú od 149 € do 849 €. Taktiež Vám vieme objednať úplne nové šaty z aktuálnej ponuky značky Maggie Sottero. Ceny nových šiat Maggie Sottero, Sottero&Midgley a Rebecca Ingram sa pohybujú cca od 1400 € do 2900 €. Ďalšou možnosťou sú šaty značky Bianco, ktoré Vám nové vieme ponúknuť na predaj v cenách od 390 € do 650 €. Ak ste nenašli šaty podľa Vašich predstáv, v našej dielni Vám ušijeme také, aké ste si vysnívali. Predajná cena takých šiat sa pohybuje od 690 € do 990 €.  
Priamo v salóne máme na vyskúšanie šaty vo veľkostiach od 32 do 48.
… 🙂 väčsina aplikácií a ozdôb je na šatách našitých. A ak sa Vám nepáčia, tak ich jednoducho odpárame. Takto to ide aj naopak – niečo na nich doplníme. Či už sú to ramienka, prekrytie ramien, aplikácie, ozdoby… My máme fantáziu bujnú, Vy nás môžete doplniť, alebo sa nechať viesť 🙂