O nás

Od roku 2007 Vám prinášame exkluzívne svadobné šaty z dielne Maggie Sottero. Táto svetová značka je známa svadobnými šatami, ktoré výborne sedia aj nekonfekčným postavám, sú nádherne prepracované a zdobené množstvom korálok, štrasu a Swarovski kryštálikov. Každoročne sú víťazmi svadobných ocenení v Londýne, New Yorku i Sydney.

Nájdete tu aj spoločenské šaty svetovej značky Maggie Sottero a celebritami obľúbené značky Sherri Hill, Jovani, McDuggal.

Každoročne Vám ponúkame nové modely svadobných aj spoločenských šiat, takže naša ponuka je stále rozmanitá a trendová. Kolekcie nám prichádzajú na jar a na jeseň, takže aj keď si svoje svadobné šaty vyberiete v predstihu, neskôr ich môžete vymeniť za úplne nový model.

Šaty, ktoré nájdete na našej stránke, sú určené na požičanie. Ak túžite po vlastných svadobných, či spoločenských šatách, môžete si vybrať z modelov, ktoré su vo výpredaji, alebo Vám objednáme úplne nové šaty z aktuálnych kolekcií. Dodacie lehoty sa pohybujú okolo 4 mesiacov.

V našom salóne nájdete len originálne šaty, žiadne ušité napodobeniny a kópie značkových šiat. Ak aj uvažujete o kúpe, či požičaní napodobeniny, príďte si k nám najprv vyskúšať originál, aby ste na „vlastnej koži“ spoznali ten markantný rozdiel.

Nechajte sa v tento Váš najkrajší deň hýčkať a obklopovať dokonalosťou. Staňte sa aj Vy nevestou v svadobných šatách Maggie Sottero a verte, že hviezdou budete v origináli.
Lacné a nekvalitné napodobeniny prenechajte iným…